Форма входа

Календарь

«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архив записей

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 19

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

02.02.2021р.. з працівниками КНП «Мангушська ЦРЛ» було проведено плановий інструктаж з пожежної безпеки інженером з охорони праці КНП «Мангушська ЦРЛ»  Ахбаш І.О. та фахівцем відділу ЗЗзПНС у Мангушському районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Донецькій області.

  

 

 

21.08.2020 р. медичні працівники інфекційного відділення КНП «Мангушська ЦРЛ», які перебувають на стаціонарному лікуванні з приводу гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, отримали  від голови Мангушської селищної ради  Котенджи О.В. допомогу у вигляді продуктових наборів.

Колектив інфекційного відділення дякує Вам за Вашу підтриму та надану допомогу.

______________________________________________

10.08.2020 р. працівниками КНП «Мангушська ЦРЛ» отримано від Караберова Володимира Ілліча гуманітарну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту – масок медичних, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) для працівників нашої лікарні.

Колектив КНП «Мангушська ЦРЛ»  дякує Вам за надання допомоги. Хочемо зазначити, що Ваша допомога була вкрай необхідною й корисною, оскільки ми дуже гостро відчуваємо потребу в засобах індивідуального захисту.

______________________________________________

04.03.2020 року о 13.000 відбулось навчання з питань  епідеміології, клінічної картини та стандартів медичної допомоги при коронавірусній хворобі 2019 (COVID-19) керуючись нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації, спільними наказами департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та ДУ «Обласний лабораторний центр МОЗ України».

Надана інформація стосовно профілактики, ізоляції, місць госпіталізації у разі виявлення коронавірусній хворобі 2019 (COVID-19). 

27 лютого 2020 об 11.00 в актовому залі КНП «Мангушська ЦРЛ» було проведено семінар-тренінг Маріупольською міською Громадською організацією «Істок».

Тема семінару-тренінгу:

«Підвищення у медичних працівників рівня обізнаності з навичок залучення пацієнтів до індексного тестування та надання якісних послуг з ДКТ, формування толерантного відношення до вразливих груп та ЛЖВС»

 

План семінару-тренінгу:

1. Реєстрація учасників. Привітання. Актуалізація знань учасників щодо епідемії ВІЛ-інфекції.

2. Впровадження скринінгового інструменту при проведенні ДКТ швидкими тестами в ЛПУ (Алгоритм консультування пацієнтів при використанні скринінгових анкет. Скринінгова анкета).

3. Соціально-психологічні аспекти ДКТ.

4. Індексне обстеження. Алгоритм комунікації з пацієнтом (робота з пацієнтами з питань залучення до тестування своїх партнерів).

5. Стигма і дискримінація, асоційована з ВІЛ.

6. Підведення підсумків тренінгу. Заповнення анкет оцінки тренінгу.

 

Дата: 13.02.2020

Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за кошти Фонду

Понад 460 млн гривень передбачено в бюджеті Фонду соціального страхування України на 2020 рік для забезпечення працюючих медичною реабілітацією. Таке лікування заплановано профінансувати для осіб, які матимуть потребу у відновленні здоров’я після інсультів, інфарктів, оперативних втручань та інших важких захворювань або травм.

«Лікування надається застрахованим особам на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за їх вибором з метою якнайшвидшого відновлення здоров’я. Ця послуга дозволяє не лише закріпити результати стаціонарного лікування, але і є його повноцінним продовженням», – зазначила директор виконавчої дирекції Фонду Олена Дума.

Право на проходження реабілітації за кошти Фонду має кожен працюючий після закінчення гострого періоду захворювання та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про потребу в такому лікуванні.

Порядок отримання реабілітаційного лікування за кошти Фонду соціального страхування України:

– після надання пацієнту висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я щодо необхідності реабілітації за певним профілем, лікувальний заклад повідомляє про це робочий орган Фонду;

– не пізніше наступного дня у стаціонар лікарні до пацієнта прибуває фахівець Фонду, який за наданим паспортом та ідентифікаційним кодом самостійно перевіряє, чи є особа застрахованою;

– пацієнту надається перелік санаторіїв, які відповідають вимогам по профілю його хвороби, і він самостійно обирає санаторно-курортний заклад для проходження лікування, про що зазначає в заяві;

– орган Фонду узгоджує з санаторієм наявність вільних місць і укладається тристоронній договір – між Фондом, санаторієм і хворим;

– застрахована особа направляється до санаторно-курортного закладу на відновне лікування зі стаціонару лікарні. На час реабілітації продовжується листок непрацездатності, за яким Фондом фінансується допомога по тимчасовій втраті працездатності, аби компенсувати особі втрачений за час лікування заробіток.

____________________________________________________
19.06.2019 р. начальником відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 25-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у
 Донецькій області Шашкіним С.С. з працівниками Мангушської ЦРЛ  було проведено практичне заняття з тушіння
 пожежі первинними засобами пожежогасіння (вогнегасник ВП6). Під час навчання кожен працівник мав 
можливість самостійно гасити вогонь використовуючи вогнегасник.
 
____________________________________________________

23.04.2019г. в Мангушський ЦРЛ був проведений тренінг з питань якісного проведення консультування та тестування
на ВІЛ - інфекцію населення Мангушський району. Тренінг провів клінічний наставник I - TECH Кулаковська Олена Леонідівна. 
На тренінгу також були розглянуті питання раннього виявлення ВІЛ інфекції, а також своєчасно ти призначення АРТ 
терапії всім ВІЛ інфікованим пацієнтам.

   

 

____________________________________________________

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

У нашій країні триває Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я (6–13 квітня), ініційований Центром громадського здоров’я і пов’язаний із Всесвітнім днем здоров’я (7 квітня). Відповідно до плану заходів, затвердженого Урядом, у всіх регіонах відбуваються тематичні активності, що мають привернути увагу людей до здорового способу життя, правильного харчування, колективної відповідальності та здоров'я всього населення України.,

Мангушська лікарня взяла участь у проведенні Всеукраїнського тижня громадського здоровʼя.

Була оформлена наглядна агітація у вигляді санбюлетнів «Здорове харчування», та «Ми за здоровий спосіб життя» та проведені заняття, бесіди, лекції з актуальних питань реалізації права людини та її обовʼязків, що стосуються здоровʼя.

 

________________________________________________

Мангушська центральна районна лікарня (далі ЦРЛ) готується до акредитації закладу, яка відбудеться 3 липня 2018 року. Проводиться перевірка ведення первинної медичної документації всіх служб ЦРЛ.

Здійснюється метрологічний контроль медичної апаратури (рентгенологічної служби, лабораторії).

 

Готується медична документація для отримання ліцензії з питань контролю за наркотиками.

_________________________________________________

24 травня 2018 року у місті Маріуполі відбулося перше засідання Госпітальної ради Маріупольського госпітального округу, ініційованого департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації.

На засіданні були присутні члени Госпітальної ради, делеговані рішеннями місцевих рад:

Маріуполь:

Сухова Ксенія Костянтинівна – заступник Маріупольського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради;

Макарова Світлана Гарібальдівна – начальник управління охорони здоров’я Маріупольської міської ради;

Голубченко Ольга Петрівна – головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполь»;

Мамаєва Лариса Григорівна – головний лікар комунального закладу «Маріупольська міська лікарня № 1»;

Жигіль Володимир Геннадійович – головний лікар комунальної установи «Маріупольська міська лікарня № 4 ім. І. К. Мацука»;

Нікольський район:

Шамлі Сергій Савелійович – головний лікар Центральної районної лікарні Нікольського району;

Мангушський район:

Руденко Наталія Антонівна – заступник головного лікаря з лікувальної роботи Мангушської центральної районної лікарні.

А також представник департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації М. Корнєєва – заступник начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

На засіданні розглянуто наступні питання.

1. Вступне слово представника департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації (Корнєєва М.В.) щодо формування та функціонування Госпітальної ради.

  1. Обирання голови Госпітальної ради. Одноголосно обрано головою Госпітальної ради Маріупольського госпітального округу Макарову С.Г. – начальника управління охорони здоров’я Маріупольської міської ради.

3. За поданням голови Госпітальної ради Макарової С.Г. одноголосно обрано секретаря Госпітальної ради Руденко Н.А. – заступника головного лікаря з лікувальної роботи Мангушської центральної районної лікарні та заступника голови - Мамаєву Л.Г. – головного лікаря КЗ «Маріупольська міська лікарня № 1».

4. Розглянуто питання щодо визначення завдань Госпітальної ради:

4.1. Підготовки протоколів, розміщення рішень у засобах масової інформації, направлення копій до облдержадміністрації.

4.2. Графіка засідань.

4.3. Розробки положення про Госпітальну раду.

4.4. Визначення переліку питань для розгляду.

4.5. Підготовки плану розвитку госпітального округу.

 

Вирішено:

1. Встановити графік засідання ради щомісячно та за необхідністю.

2. Членам Госпітальної ради, делегованих місцевими радами – учасниками госпітального округу:

2.2. Надати пропозиції стосовно переліку питань, які підлягають розгляду на засіданні Госпітальної ради. Термін: 08.06.2018.

2.3. Розпочати роботу щодо підготовки плану розвитку госпітального округу, а саме:

  • описова частина стратегічного розвитку госпітального округу;
  • опис клінічних маршрутів пацієнтів;
  • оптимальний розподіл функцій між закладами охорони здоровя – учасниками госпітального округу;
  • перелік закладів охорони здоров’я, функціональні потужності яких будуть підвищені до рівня лікарень інтенсивного лікування;
  • плани розвитку закладів охорони здоровя щодо отримання статусу лікарень інтенсивного лікування і оцінкою інвестиційних потреб;
  • пропоновані заходи щодо реорганізації, у тому числі перепрофілювання закладів охорони здоровя з оцінкою фінансових потреб;
  • загальну оцінку обсягів коштів, що можуть бути спрямовані на фінансування викладених в Плані розвитку заходів з різних джерел (місцеві бюджети, недержавні інвестиції, спонсорські, благодійні внески, кошти міжнародної допомоги тощо);
  • механізми моніторингу та звітування.
  • 27.06.2018.

2.4. Протокол засідання ради опублікувати в місцевих засобах масової інформації, копію надіслати до департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

__________________________________________________